logo

"İşimizde uzmanız ve sadece uzman olduğumuz işleri yapmaya özen gösteririz. Bu nedenle iş ortağınız olarak, karşılaştığınız problemleri benimser, sizin değerleriniz ve olanaklarınız içinde değerlendiririz."
Politikamız

NoBo Kalibrasyon Göz. Den. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak metrolojiye katkıda bulunarak müşterilerin ve yasal otoritelerin beklentilerini cevap verecek bir yönetim sistemini uygulamak, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek üzere bir kalite politikası oluşturmuş ve uygulamaktadır.

• Kalite bilincini en üst seviyede tutan firmamız, kalite sisteminde tanımlanmış her türlü hizmette standart(lar)a ve mevzuat(lar)a "TS EN ISO/IEC 17025:2012 Deney ve kalibrasyon laboratuarlarının yeterliliği için genel şartlar" ve "TS EN ISO/IEC 17020:2012 Çeşitli tipteki muayene kuruluşlarının çalıştırılmaları için genel kriterler" uygun olarak etkin ve verimli bir hizmet sunarken, ölçülen cihazların ulusal ve/veya uluslar arası SI birimlerine göre de izlenebilirlik zincirinin sürekliliğini sağlamaktadır.

• Tecrübeli, nitelikli, kalite sistemini iyi özümsemiş, sürekli gelişmeye açık, ulusal/uluslar arası standartlar konusunda eğitimli ve deneyimli elemanlarla ve doğru kaynaklarla, müşteriye zamanında, güvenilir, aynı kalitede ve tarafsız sonuçların verilmesi bilinciyle hareket eden firmamız, bu gayeye ulaşabilmek için üst yönetimin sorumlulukları arasında personelin teknik ve kişisel gelişiminin arttırılması, müşteriye verilen hizmetin kalitesini olumsuz etkileyen tüm faktörlerin ortadan kaldırılması ve uygun teknolojik ekipman(lar)ın sağlanmasını belirlemiştir.

• Kalite yönetim sistemimiz içerisinde tanımlanmış her türlü faaliyette; tüm personelimiz kalite bilinci ile hareket etmekte olup, sürekli gözden geçirme toplantıları ve çeşitli eğitimlerle hizmet kalitemizin devamlı iyileştirilmesi üst yönetim tarafından sağlanmakta ve taahhüt edilmektedir.

• Verdiğimiz hizmet ve eğitim kalitesi ile sürekli iyileştirme ve gelişmeyi hedef olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini de göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesini geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul etmektedir.

• Firmamız yapılan her işi hatasız, ilk seferinde, sürekli olarak doğru şekilde, müşterileri isteklerini de göz ardı etmeden gerçekleştirmeyi ve hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri almayı benimsemektedir.

• Misyonumuz sektördeki rekabet ve gelişim gücünü gerek yurt içinde gerekse yurt dışında arttırmaktır.

• NoBo Kalibrasyon Göz. Den. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak üstlendiğimiz misyon gereği başta ülkemiz olmak üzere, kalite sistem(ler)ive metroloji faaliyetlerine ait her türlü konuda katkıda bulunarak önder bir kuruluş olma yolunda ilerlemektir.

Atakent Mah. 227. Sok. Olimpakent D:11 5 D:46 Halkalı - K.Çekmece / İSTANBUL

0(544) 474 01 31 Telefon :

Faks :
info@nobokalibrasyon.com.tr E-Mail :