logo

"İşimizde uzmanız ve sadece uzman olduğumuz işleri yapmaya özen gösteririz. Bu nedenle iş ortağınız olarak, karşılaştığınız problemleri benimser, sizin değerleriniz ve olanaklarınız içinde değerlendiririz."
Hakkımızda

2012 yılında kurulmuş olan Nobo Kalibrasyon şirketi İstanbul’ da nitelikli ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyete geçmiştir.
NoBo Kalibrasyon Gözetim Denetim Hizmetleri Sanayi ve Ticari Ltd. Şti.`nin faaliyetlerinin tamamını kalibrasyon, verifikasyon, muayene ve eğitim konuları oluşturmaktadır. TS EN ISO / IEC 17025 ve 17020 Standardlarına göre siz değerli müşterilerimize kaliteyi, hızlılığı, doğru ölçüm sonuçları ve güvenilirliği sunuyoruz.

Farkımız;

NoBo Kalibrasyon’u kendi alanında diğer rakiplerinden farklı yapan nedir ?


İş ortağı bilinci ve uzman bir ekip :

İşimizde uzmanız ve sadece uzman olduğumuz işleri yapmaya özen gösteririz. Bu nedenle iş ortağınız olarak, karşılaştığınız problemleri benimser, sizin değerleriniz ve olanaklarınız içinde değerlendiririz. Benzer problemleri bizzat yaşamış ve etkili çözümler üretmiş uzman ekibimiz sayesinde size uygun özgün çözümleri geliştiririz. Eğitimlerimizde vaka analizleri kullanarak grup çalışmalarıyla desteklenmiş katılımcı bir yöntem kullanır ve uygulamalı eğitime önem veririz. Ekibimiz teknik konuda uzmanlığı olan aynı zamanda satın almadan satış yönetimine, bilgi işlemden kalite güvenceye çok farklı alanlarda uzman ve yönetici olarak çalışmış yetkin danışmanlardan oluşur.


Bütünsel yaklaşım ve özgün çözümler :

Satın alma, satış, kalite güvence, bilgi işlem gibi tedarik zincirinin direkt veya dolaylı tüm süreçlerine hakim, zincirin her aşamasında yer almış ekibimiz; yasal mevzuatlar, ölçüm cihazlarınıza yönelik teknik konular, test methotları, ISO denetimleriniz, iyileştirme süreçleri gibi pek çok konuda gerek ulusal gerekse de uluslararası tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Bu nedenle sorunlarınızı dinler, analitik ve stratejik bir yaklaşımla ele alır, özgün çözümler geliştirir. Bu çözümleri uzun süreli karşılıklı bilgi alışverişleri ve işbirliği sayesinde geliştirerek süreklilik sağlarız. Bu sayede kurumsal verimliliğinizi arttırmayı ve ekonomik değer yaratmayı amaçlarız.


Sektörel uzmanlaşma :

Şirketimiz, çok geniş bir sektör olan ölçü aletlerinin testleri içinde özellikle kalibrasyon ve verifikasyon konularında uzmanlaşmıştır. Bu alt sektörde, tedarik zinciri içindeki tüm oyuncuların gereksinim ve isteklerini çok yönlü bakış açısıyla analiz ederek sistem yaklaşımı içerisinde herkesin kazanacağı çözümler geliştirebilecek tecrübeye sahiptir. Bu alt sektörde yıllar içinde oluşturduğumuz güçlü ilişkiler de temel dayanağımızdır.

Atakent Mah. 227. Sok. Olimpakent D:11 5 D:46 Halkalı - K.Çekmece / İSTANBUL

0(544) 474 01 31 Telefon :

Faks :
info@nobokalibrasyon.com.tr E-Mail :